Şirket

Demaksan Makina San ve Tic LTD.ŞTİ. yüksek performans sac işleme Pres makineleri, Katı-Atık su arıtma sanayi makineleri ve Yüzey işleme (ROUTER) makineleri üreticisidir.  Amacımız tüm sektörlerde yaptıgımız çalışmalarımızda teknolojiyi bütünleştirerek küçük atelyelerin dahi kullanabileceği erişilebilirliğe ulaştırmaktır.Ürün ve servislerimiz  farklı endüstrilerde yüksek kaliteli çözüm oluşturmakta ve geniş yelpazeye yayılmaktadır.

Bugün Demaksan makinesi dünyanın dört yanında ve farklı endüstrilerde süreçlere verimlilik kazandırmakta ve bugün, yarın ve daima sloganımızla en büyük taahhüdümüz olmaktadır.Demaksan alanında ürettiği yüzlerce makinayla ülkemizin son 27 yıllık tecrübe, endüstriyel hayatına büyük katkılar sağlamıstır. 1000m2 kapalı alana sahip modern üretim tesisi ile firmamız dünyanın en büyük sac işleme pres makineleri, katı-atık su makineleri ve yüzey işleme (router) üreticilerinden biridir.

Demaksan olarak aynı zamanda müşterileri ve Ürünlerimizin her zaman arkasında durma taahhüdüyle Demaksan, kurucusu Ali Değişici’nin felsefeleriyle iş ortaklarının güvenini kazanmaya devam etmektedir.

Misyon

Müşterilerine global bir marka olarak kaliteli çözümü ve kaynakları en verimli şekilde kullanarak zamanında sunmaktır.

Vizyon

Demaksan Makine müşteri ihtiyaçlarını en iyi şeklide anlayarak uygun çözümü ileri teknoloji ile çalışan bir dünya markası haline gelmek ve her seviye atelye ve fabrikanın kullanabileceği halde sunmaktır.